Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Drzwiczki pieca chlebowego

Drzwiczki do pieców chlebowych są wykonywane z pasją i z zamiłowaniem dbamy o każdy detal szczegól dokładnie wyczyszczone z każdego odprysku spawalniczego bezpiecznie i solidnie. Każde dzwiczki które wykonujemy są wykonane z stali konstrukcyjnej. Blacha stosowana do drzwiczek pieców chlebowych to 2mm i obciągnięta płaskownikime 40x5mm . Drzwiczki wykonujemy w każdym wzorze rozmiarze i kształcie. Bardzo szybki i łatwy montaz W naszej bogatej galerii możecie państwo zobaczyć jak podchodzimy do sprawy. Jako jednyi na rynku wykonujemy drzwiczki obciągnete płaskownikiem 40×5 , zawiasy stosujemy zawsze toczone nie używamy zawiasów meblowych które często widać w firmach które próbują nas naśladować. Malowane śą metodą pproszkową proszę pamiętać że farba proszkowa jest odporna na temperature a nie bezpośrednio na ogień. Kute wykończenia dodają niepowtarzalnego wyglądu . robimy standardowy otwór na termometr . na życzenie klienta możemy dołożyc termometr .
Standardowe wymiary drzwiczek do wędzarni to szerokość 60cm wysokość 50cm
Wykonujemy drzwiczki dwu skrzydlowe jedno skrzydłowe Dodatkowo wykonujemy na dodatkowej ozdobnej ramie
Wykonujemy Drzwiczki Kwadratowe , prostokątne , z łukiem , i jako jedyni na rynku wykonujemy drzwiczki otwierane na zasadzie otwieranej beczki ZAPRASZAMY DO NASZEJ PRYWATNEJ BOGATEJ GALERII

Drzwiczki do wędzarni

Drzwiczki do wędzarńi są wykonywane z pasją i z zamiłowaniem dbamy o każdy detal szczegól dokładnie wyczyszczone z każdego odprysku spawalniczego bezpiecznie i solidnie. Każde dzwiczki które wykonujemy są wykonane z stali konstrukcyjnej. Blacha stosowana do drzwiczek wędzarni to 2mm i obciągnięta płaskownikime 40x5mm .